פתרונות לפרט

פתרון אישי כולל לניהול התפתחות החיים המקצועיים


עליה בדרגות החופש לקביעת מהלך הקריירה האישית, יחד עם ירידה במחויבות הארגונית לפרט, מגלגלים לפתחו של כל אחד תפקיד חדש של תכנון, ניווט וניהול שוטף של התפתחות החיים המקצועיים.

כל אחד, בתפקידו כמנהל הקריירה של עצמו, עוסק במפגש מורכב, בין יכולות, צרכים ושאיפות אישיות, לבין הזדמניות וחסמים בארגון ובשוק העבודה בכלל. אלו ואלו משתנים ומתפתחים לאורך זמן, כמו גם מגמות עסקיות וטכנולוגיות והאופן שבו ארגוניים ופרטים נחשפים זה לזה ובוחנים את אפשריות ההתקשרות ההדדית. זהו אותו מפגש בו עוסקים גם ארגונים בבואם לגייס כשרנות מתאימים ולפתח פוטנציאל עתידי.

פתרונות ניהול הקריירה שלנו הם בבחינת היפוך כפפה של פתרונות האיתור, הגיוס ופיתוח הפוטנציאל, שאנו מספקים ללקוחתינו הארגוניים. בבסיס הצד האישי של הפתרונות, מרחב מובנה להתמודדות עם כל מהלך בקריירה, מתוכנן או מזדמן, ארוך טווח ואסטרטגי או נקודתי ובלתי צפוי. שילוב מעטפת הסיוע החיצוני, שאנו מצעים עם מרחב זה, יוצר פתרון כולל לכל מהלך קריירה. קשת הפתרונות, שאנו מספקים רחבה ומודולרית, מהאצת השגת יעדים אישיים בארגון, דרך ליווי ומנטורינג לשינוי תפקיד ועד ניהול ופיתוח כולל של הקריירה. 

נשמח להיות שותפים שלכם בכניסה לתפקיד האישי החדש, שהעידן הנוכחי מתגגל לפתחכם, כמו גם בפיתוח, בניווט ובניהול שוטף של הקריירה האישית. 

יעדי ביניים בקריירה
פרספקטיבה אישית בהתמודדות עם אתגרים ארגוניים
שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...