פרופיל חברה


הדינאמיות והשינויים הבלתי פוסקים המאפינים את המרוץ הגלובלי להובלה טכנולוגית ועסקית משתקפים במלואם בתחרות הסוערת המתרחשת במקביל, על הכשרון, הידע והיכולת האנושית. פארדיגמות ושיטות, אמצעים וכלים משנים פנים, מתפתחים ומתחלפים ללא הפסק. השגת יתרון בתחרות על כשרונות מתאימים, כמו גם עצם שימורו, מחיביים התמודדות רציפה וחדשנות בלתי פוסקת. מזה עשור וחצי אנו מספקים ללקוחותינו, תאגידים בינלאומיים וחברות עתירות ידע ישראליות, מענה מתקדם ויחודי המאפשר הובלה מתמשכת במרוץ אחר הכשרונות הטובים והמתאימים ביותר.

אנו חלוצים בפיתוח אסטרטגיות, כלים ואמצעים לאיתור, לבניית פוטנציאל, לפיתוח מקורות ולגיוס. אלו מאפשרים לנו וללקוחותינו להוביל באופן רצוף, בתחרות על הכשרון האנושי. אנו מטמיעים שיטות וכלים ובונים בארגון יכולות עילית, תוך ליווי צמוד של ההתמודדות הארגונית, עד לעמידה מלאה ביעדים שעל הפרק. מול אתגרי גיוס לא שגרתיים, החורגים ממעטפת הביצועים לה צפוי הארגון להדרש ברגיל, אנו משמשים זרוע איתור וגיוס חיצונית מיוחדת, המספקת מענה איכותי ויוצא דופן, ללא צורך בהעמסת יכולות עודפות על הארגון.

אתגרי איתור וגיוס לא שיגרתיים הם שיגרת הפעילות שלנו והם אלו שדוחפים אותנו שוב ושוב לפרוץ דרכים חדשות ולפתח את כלי הדור הבא. אנו מתמודדים בהצלחה מאז 1999, עם אתגרים מיוחדים, מאיתור שחקני מפתח בעלי כישורים יחודיים ועד לגיוס קבוצות שלמות לשם הקמת קווים עסקיים חדשים, פעילויות פיתוח ופעילויות ייצור חדשניות בהקפי ענק.

מראשית הדרך, פעילותנו מנוהלת ע"י יוסי ברזון. יוסי מביא אתו ניסיון יחודי בבנית המשאב האנושי והגיוס בתאגידים בינלאומיים וחברות הייטק ישראליות. יוסי, פסיכולוג, בוגר ומוסמך אוניברסיטת חיפה, התמחה בהתמודדות אישית וקבוצתית עם מצבי לחץ ואתגרים יוצאי דופן, הוביל הקמה מבראשית של פעילויות פיתוח ויצור, בהקפי ענק והתמודדות עם אתגרי צמיחה חריגים. יוסי משלב ליווי פרטני, קבוצתי וארגוני עם הובלה ישירה של משימות מורכבות, הנוגעות לאינטראקציה של אדם, ארגון ומשימה.

זירת המפגש בין יכולות, כישורים ושאיפות אישיות לבין צרכים ואתגרים ארגוניים, בה אנו פועלים, משתנה ללא הרף ומחייבת אדפטציה מתמשכת, מכל הצדדים המעורבים, חברות ופרטים. הפתרונות הממוקדים בפרט שאנו מציעים, הינם תמונת ראי מדויקת של המענה החדשני, שאנו מספקים ללקוחתינו הארגוניים ומאפשרים כך, לכל מי שמעונין, להוביל את התפתחות החיים המקצועיים האישיים בנתיבים ובאמצעים המתקדמים ביותר.

נשמח להיות שותפים שלכם בהתמודדות עם אתגרי איתור, גיוס ופיתוח מקורת, מיוחדים, כמו גם עם אתגרים אישיים בניהול החיים המקצועיים. 

 
שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...