ניווט וניהול הקריירה


בעידן הדינאמי, בו אנו פועלים, התדירות בה כל אחד בוחר או נאלץ לשנות תפקיד או כיוון קריירה, הולכת וגדלה. על אף שרמת המחויבות ההדדית בין הארגון לפרט הולכת ונשחקת, כל הצדדים המעורבים מופתעים לגלות, כל פעם מחדש, שהחוזה הלא כתוב ביניהם השתנה ללא הכר. הטוטאליות וההזדהות המוחלטת, הנדרשים לשם הצלחה בתפקיד, עוזרים לנו להחזיק באשליה של זהות מלאה בין השגת יעדי תפקיד, לבין קידום הקריירה בכיוון הרצוי. ההכרה בצורך לנהל, לנטר ולכוון, באופן שוטף, את התפתחות החיים המקצועיים, המשאב הקריטי לסיפוק אישי ולפרנסה, עדיין איננה נחלת הכלל. 

הגורמים הספציפים, שיובילו אותנו בעתיד לצמתי שינוי והחלטה, אינם ניתנים לחיזוי. עם זאת, ניתן לחזות באופן ברור, שבמעלה הדרך נפגוש מחוללי שינוי חיצונים ופנימיים כאחד: רכישות, מיזוגים, שינויים מבניים, התיעלות וצימצומים, שינויים במגמות טכנולוגיים או עסקיות, תקרות זכוכית בתוך הארגון ומחוצה לו, שינויים בערך המוסף האישי לאור תחרות ודם צעיר שזורם בארגון, שינויים בצרכים, שאיפות וסדרי עדיפות אישיים ועוד. בדרך כלל, אנו בוחנים מהלכים בקריירה, רק כאשר אנו כבר במרכז צומת שינוי והחלטה סואן. העידן הנוכחי מחייב אותנו לקחת את האחריות והיוזמה ולהגיע לצמתים הבאים מוכנים ומצוידים בדרגות חופש רבות ככל האפשר.

למעשה, מתגלגל לפתחו של כל אחד, תפקיד חדש ומשמעותי, מנהל הקריירה האישית. אנו כאן, כדי לסייע לכם בכניסה לתפקיד החדש, בהרחבת הפרספקטיבה, מעבר לארגון ספציפי ונקודה בזמן ובבניה ההדרגתית של המהלכים הבאים. אנו יוצרים עבורכם מרחב אישי וירטואלי בו באים לידי ביטוי, כוחות השוק, מגמות עסקיות, טכנולוגיות וארגוניות, אפשריות וכיוונים אישיים, כמו גם השפה והכלים החדשנים באמצעותם ארגוניים ופרטים מגששים ובוחנים התקשרויות פוטנציאליות. בסופו של תהליך ממוקד ומוגדר תוכלו לנהל ולנטר, לאורך זמן, את התפתחות מסלול החיים המקצועי שלכם.

מעטפת הסיוע החיצוני המודולרית, שאנו מציעים, תאפשר לכם לבחור, אם להאציל לנו אחריות לביצוע מקטעים של תפקיד אישי זה. נוכל לדאוג למיתוג ולמיצוב מקצועי שלכם מול קהל יעד רלוונטי, להנגיש את היכולות שלכם לאותם, שפועלים באופן פרואקטיבי לאיתור כשרונות מיוחדים, לבצע באנץ מארקינג מול עמיתים וארגונים מקבילים ולפעול באופן שוטף ודיסקרטי לאיתור אתגרים מענינים עבורכם. כל זאת, ללא נקיטת כל יוזמת שינוי עלידכם.

שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...