ניהול שינויים בקריירה


שינוי צפוי במהלך קריירה, מוביל כל אחד לצומת קבלת החלטות ונקיטת פעולות סואן. השתהות ממושכת במרכז הצומת, כמו גם האצה וניסיון לחלוף את אזור חוסר הנוחות במהירות, סביר שיובילו לתוצאה פחות מאופטימלית. לרוב לאחר תקופה ארוכה בתפקיד ובארגון הפרספקטיבה על עולם התעסוקה הרחב חסרה ולא מעודכנת, רצונות ושאיפות לעתיד לא תמיד מגובשים עד תום, כמו גם האפשרות המציאותית לממשם. אנו כאן כדי לסייע בידכם בכניסה וביצאה היעילה, המהירה, והבטוחה מהצומת הסואן.

ניצור עבורכם מרחב וירטואלי בו יבואו לידי ביטוי, יכולות ושאיפות אישיות, כוחות השוק, מגמות עסקיות וטכנולוגיות וצרכים בארגונים שונים. בתהליך ממוקד ומובנה נגבש במשותף כיוונים רצויים ודרכי פעולה אופטימליות. נקצר את תהליך יישור הקו עם השוק, נמקד את תהליך האיתור והחיפוש ונצמצם למינימום את ההתחכחות עם אופציות לא מתאימות או לא ראלייות. נסייע לכם ליישם גישות חדשניות לאיתור הזדמנויות ולהקטין, ככל האפשר, את רכיב המקריות באיתור האתגר המקצועי הבא שלכם. נלווה אתכם באופן פעיל בכל אחד מהפעולות, שתנקטו ובהתמודדות עם כל שלב שבדרך, עד למציאת האתגר המקצועי הבא שלכם. 

תוכלו לבחור אם לעשות שימוש במעטפת הסיוע החיצוני המודולרית שלנו ולהעביר לטיפולנו מקטעים שלמים של הצעדים המעשיים הנדרשים, כמו: מיתוג ומיצוב מקצועי במדיות רלוונטיות, הרחבת והפעלת רשת הקשרים האישית, הנגשת היכולות שלכם לאותם, שפועלים באופן פרואקטיבי לאיתור כשרונות מיוחדים, פעילויות יזומות לאיתור אתגרים פוטנציאליים, שטרם נחשפו וכו'.

שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...