פיתוח פוטנציאל עתידי, מקורות ואפיקי גיוס


יכולת הצמיחה של ארגון, מבחינת זמינות הכשרון האנושי, תלויה בגורמים רבים: פוטנציאל הכשרונות הרלוונטים בשוק, התחרות על אותו פוטנציאל, האטרקטיביות הנתפסת של הארגון כמקום עבודה, רמת הרישות של הארגון במקורות אסטרטגיים, מידת החדשנות והאפקטיביות של ערוצי השיווק והמכירה ועוד. בפיתוח מקורות הגיוס, אנו מטפלים בגורמים השונים ופועלים לביסוס תשתית, שיטות וכלים, שיאפשרו בכל רגע נתון, להגיע אל ולצרף לשורות הארגון את הכשרונות הטובים והמתאימים ביותר. פיתוח המקורות והפעלתם שלובים זה בזה ומכוונים לעמידה ביעדי גיוס מוגדרים, בטווחי זמן שונים, מהמיידי ועד ארוך הטווח והאסטרטגי. 

מול אתגרי גיוס חריגים ודחופים, אנו מפתחים ומפעילים, באופן מהיר, מקורת ואפיקי גיוס חדשים, גם בהעדר תשתית קיימת. אנו פועלים בכל טריטוריה או מגזר עיסוק ובכל רמת אינטנסיביות, כפי שנגזר מיעדי הגיוס. כדי לשמר הובלה בתחרות על הכשרון האנושי, אנו ממשיכים בפיתוח והפעלה רציפים של מקורות קיימים וחדשים. במסגרת מימוש תוכניות ארוכת טווח, אנו מפתחים פוטנציאל כשרונות עתידי של מגזרי עיסוק שלמים, בתחומים ו/או אזורים גאוגרפים ספציפים, תוך שיתוף פעולה עם חברות מתחרות, גורמים מוסדיים וגורמי ממשל.

אנו בונים ומפעילים את צינור אספקת הכשרונות להמשך תהליכי המיון, הגיוס והקליטה בארגון. האמצעים, שאנו מפתחים ומישמיים, מאפשרים עמידה ביעדי גיוס אגרסיביים, יוצרים יתרון משמעותי מול מתחרים ובונים את היכולת לצרף לשורות הארגון את הכשרונות הטובים והמתאימים ביותר, בזמן הקצר ביותר, תוך שיפור יחס המיון וייעול משמעותי של תהליך הגיוס כולו.

שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...