יעדי ביניים בבנית הקריירה

פרספקטיבה אישית בהתמודדות עם אתגרים ארגוניים


כרטיס הביקור המקצועי של כל אחד מאתנו, נבנה באופן הדרגתי במהלך השנים ומורכב מסט עצום של התנסויות, יכולות נרכשות, משימות, ותפקידים שבצענו. כל אחד מאלו, משמש אבן בניין למהלך הקריירה הבא, בארגון או מחוצה לו. האחריות, לניווט ופיתוח מסלול החיים המקצועי, שהעידן הנוכחי מגלגל לפתחנו, מתחילה בהטמעת פרספקטיבת הקריירה האישית בכל אחת מהתמדדויות שוטפות אלו.

באופן פראדוקסלי, דווקא הירידה במחויבות ההדדית, שבין הפרט לארגון, המאפינת את העידן הנוכחי, מטילה על הפרט אחריות אישית רבה יותר בהתנהלותו בתוך הארגון, בעמידה ביעדים, בבחירתם ובאופן ההתמודדות אתם. תהליך הליווי האישי הממוקד, שאנו מספקים מאפשר לכם להסתייע בנו בהתמודדות עם כל אתגר שיקרה בדרכם המקצועית. אנו מצעים תהליך אישי מובנה תחום בזמן וממוקד ביעדים ספציפיים, בו הפרספקטיבה האישית שלטת.

נסייע בהשגת היעדים שתציבו, בין אם יחפופו באופן מלא ליעדי תפקידכם ובין אם יגזרו מצרכים, שאיפות ותוכניות אישיות. בתהליך המובנה, שאנו מציעים המטרות האישיות הינן מטרות העל והפרספקטיבה האישית היא השלטת. כך, נסייע בבהתמודדות עם אתגרים ניהוליים, מורכביות ארגוניות, עמידה ביעדי תפקיד אגרסיביים, נאטורקינג ארגוני, בבחירת כיווני התפתחות רצויים, בבנית אבני דרך לתפקידי המשך ובהתמודדות עם כל משוכה שתיקרה בדרכם המקצועית. כל זאת, בתהליך מובנה, ממוקד ותחום בזמן.

שמור במועדפים
גרסא להדפסה
שתף בפייסבוק

יצירת קשר לתאום פגישה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם: טלפון:
דואר אלקטרוני: שם חברה:
הודעה:
הודעה גדולה:
אנא המתן...